Seznam týmů

Ostatní

Týmů: 81, hráčů: 337

  1. ¯\_(ツ)_/¯ (5): Aneta , Míla , Petr , Věšák , Wal
  2. a spol. (2): Markéta Procházková , Ota Procházka
  3. Absolutno (5): Efka (rodičovská), Jan (pracující), Míša (pracující), Olda (pracující), Pavel (pracující)
  4. ALEA (5): Adam (zamestnanec), Jakub (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT), Lucka (Mateřská dovolená), Martin (MFF UK), Naťka (zamestnanec)
  5. Always avoid alliteration (3): Ilona (pracující), Jirka (pracující), Peťa (pracující)
  6. Anonymní rodiče (3): Indikakátor , Kakalyzátor , Překakazitel
  7. Bič boží (1): Martin
  8. Bifurkační tým (5): Eliška Holečková Hamáčková (rodičovská), Jakub Kotásek (pracující), Martin Hamáček (pracující), Martina Sarfee Štruncová (pracující), Naďa Bednárová (rodičovská)
  9. Bratři v Hábitu (4): Fanda Libica , Filip Moták , Petr Havelka , Tomáš Robenek
  10. Brouk Pytlík (5): Marek Černocký (pracující), Martin Hajný (pracující), Míla Halamíčková (pracující), Petr Otoupalík (pracující), Petr Růčka (pracující)
  11. Brouk v hlavě (5): Aleš Hladílek (pracující), Eva Hladílková (pracující), Hanka Vacková (pracující), Vladimír Tomáš (pracující), Vlaďka Vallová (pracující)
  12. celer řapíkatý (4): Efča (VŠCHT), Věrka (UNOB), Vojta (Chemická fakulta VUT), Vojta O (skola zivota)
  13. Černý trubky (5): Misa , nekdo1 , nekdo2 , nekdo3 , nekdo4
  14. Degen a spol (4): Eva , Franta , Honza , Petr
  15. Divize nulou (5): Anička (???), Mrkev (Masarykova Univerzita), Ruda (MFF UK), Tomáš (MFF UK), Vendy (pracující)
  16. dušou blondínky (2): blondýna (zamestnanec), majo (FMFI UK Bratislava)
  17. Dvě ředkvičky apokalypsy (2): Honza , Lenka
  18. Emergentní zjevy (3): Andy (Pedagogická fakulta UK), Fro (VŠE), matejcik (MFF UK)
  19. Emina (5): Anička , Eliška , Lukáš , Mirka , Yulia
  20. Hakuna Matata (5): Andrej (pracující), Barborka (pracující), Lucka (pracující), Mato (pracující), Mišo (pracující)
  21. Havran cvičí posily (5): Ben , Bety , Dáša , Gabča , Míša
  22. Hlavně se nezranit (5): Jakub Hledík (pracující), Lukáš Pokorný (pracující), Ondra Suchánek (pracující), sháníme , stále
  23. Chudák Linda (5): Káťa Alderliesten , Linda Langerová , Pavel Hřídel , Standa Bouše , Verča Holcová
  24. Insalatissime šifromare (5): Alena Bulantová (Masarykova Univerzita), Jakub Klement (VUT Brno), Jana Kyclová (Masarykova Univerzita), Karolína Musilová (Masarykova Univerzita), Petr Musil (VUT)
  25. JADERNÝ MUP! (5): Jiří Tvardek , možná Kodyn , Ondřej Skoba , Pavel Daněk , Pavlína Skobová
  26. Jak se nám líbí! (5): Ivča Konári , Jindra Ashek , Johnny , Lenka Hú , Petr eM
  27. Jémine Sveřepé řapíkaté řepy (5): Bára , Dalibor , Filip , Helča , Olin
  28. JménoNeníPriorita (5): Filip , Karel , Pali , Týna , Zuzka
  29. Jojo (5): David Zahrádka , Jaroslav Klapálek , Makki Zachová , Ondřej Kunc , Oxana Kovbasjuková
  30. Kachni domecek (5): Kuba , Ondra (Život), Standa , Terka , Zuzka
  31. kancl (5): Dana Zemanová (pracující), Petr Výmola (pracující), Radek Kubíček (pracující), Yeti (pracující), Zdeněk Pavlas (pracující)
  32. Kanonický divisor (5): Jaroslav Líbal , Karel Vácha , Petr Vácha , Tomáš Berák , Zuzana Beráková
  33. Kartografky (3): Anna , Dája , Marťa
  34. Katastrof technik (3): Jakub Venclovský (Fakulta stavební VUT), Tinka Kalašová (Univerzita Komenského), Václav Peca (Přírodovědecká fakulta MU)
  35. Krahujcovy špičáky (4): Lubo Dolezal , Patrik Hajda , Tyna Dolezalova , Zuza Hajdova
  36. KUML a král CheeSUS (5): Knihovnice (???), Lord CheeSUS (Škola Lordů Cheesů), Lůzr (Střední random škola), Matfyzák (důchodce), Učitelka (Pedagogická fakulta UK)
  37. Laserová prasátka (4): David Vokrouhlický (MFF UK), Jan Petr (University of Cambridge), Olda Kos (MFF UK), Zuzana Gruberová (MFF UK)
  38. Les Mis (4): Adam Matoušek (FF MU), Martin Zahradníček (Universität Wien), Miloš Staněk , Tereza Bálková
  39. Lohikäärme (4): Matej (University of Helsinki), Sara (Aalto University), Sisa (University of Helsinki), Zajo
  40. Mimo a riadne (5): Anino Belan (pracující), Basha Kováčová (pracující), Matěj Hlaváček (pracující), Miška Belanová (pracující), Tomi Belan
  41. Morčata na útěku (2): Lukáš (pracující), Milu (pracující)
  42. NaPALM (5): Alena Krumlová , Laďa Chmelař , Markéta Matulová , Pavel Matula , Petr Matula
  43. Názov Týmu Nám Treba (4): Anton Molčan (Technická Univerzita v Košiciach), Jakub Mladý (VUT), Petr Gerhard (VŠCHT), Václav Štěbra
  44. Něco lepšího (4): Dorota Zikmundová (Kojenecká), Martin Zikmund (Batolecí), Pavel Zikmund (VUT Brno), Zuzana Zikmundová (rodičovská)
  45. NezaInterLOSovaní (5): Buj , Dušan , Enka Bé , Karel , Martin Bé
  46. Nic Nás Nenapadlo (5): Dáša Bradáčková , David Vodička , Jiří Pořádek (VŠE), Pavel Řezba , Petr Jinek
  47. Night Wolves (5): Dita Cihlářová (pracující), Martin Kužela (pracující), Miroslav Žůrek (pracující), Petr Bednář (pracující), Věrka Žůrková (pracující)
  48. Nikdo nic neví (4): Monika Monča Křivánková , Petr Glum Šabata , Radim Rumun Křivánek , Zuzana Yuyka Šabatová
  49. O rzi po devíti letech (5): David Hruška , Helča Svobodová , Kačka Nová , Kuba Krásenský , Marta Kossaczká
  50. Ocean's 5 (5): Daniel Jandora (Po škole), Jirka , Magda , Tom , Zuzka
  51. Organizátoři (5): Adalbert Kolínský (Fakulta informatiky MU), Fryštýna (Fakulta informatiky MU), Karlík (Fakulta informatiky MU), Los Karlos (Fakulta informatiky MU), Malý Tučňák (Fakulta informatiky MU)
  52. Pandí větry (4): PJ , RK , RM , VL
  53. para-N-methylaminoazobenzen (4): Jiří Linhart , Kateřina Linhartová , Lucie Slavníková , Václav Mokrý
  54. Pe^2Pa (3): Pavel , Petr , Petra
  55. Perfektikon SZ (5): M. Stein (pracující), Michal Forišek (spí), Fiktívny šiesty člen stále funguje (haha), Michal Švagerka (rodičovská), Peter Herman (pracující), Zuzka Frankovská (pracující)
  56. PixelLogic (1): Lukáš Fiala (Zš Vlára Slavičín)
  57. PLKH (5): Daniel Secik (Masarykova Univerzita), Matej Bosak (Masarykova Univerzita), Matus Kocka (Masarykova Univerzita), Miroslav von Stuhl (Masarykova Univerzita), Tomas Surovec (Masarykova Univerzita)
  58. Psice rezavá (5): Markéta Špinková , Michal Beneš , Petr Černocký , Petr Pavlíček , Veronika Ondrášková
  59. Psychokopytníci (3): Danča (PřF UK), Hlína , Oldřich Svoboda (Česká zemědělská univerzita Praha)
  60. Radkův harém (5): Hanka Svozilová , Lili Lamser , Míša Nováková , Radek Fiľakovský , Zorka Mahelová
  61. Second Foundation (3): Filip Bialas (pracující), Michal Rolinek (pracující), Tomas Pavlik (pracující)
  62. Segmentation fault (5): Honza Pomikálek (pracující), Martina Pomikálková (pracující), Michal Bulant (pracující), Tom Hanžl (pracující), Yenya Kasprzak (pracující)
  63. Sloniky (2): Evika (FMFI UK Bratislava), Teabee (FMFI UK Bratislava)
  64. Spící Volové (5): Honza (pracující), Karel (pracující), Lipča (pracující), Míša (pracující), Miškot (pracující)
  65. Společně za K! (5): Jan Böhm (pracující), Lada Peksová (pracující), Lenka Moutelíková (pracující), Michal Koutný (pracující), Tomáš Pikálek (pracující)
  66. Společně za ptáka! (5): Dominika Nožičková , Karel Kolář , Lukáš Timko , Miroslav Brumovský , Veronika Brumovská
  67. Sráči (3): Cín (pracující), Milan (pracující), Zuzka (rodičovská)
  68. Sunset (4): Danka Hančlová , Jardáč Hančl , Libor Wagner , Petr Lesner
  69. Superhrušky (5): Dano (pracující), Kristín (pracující), Peťo (pracující), Timka (FJFI), Viki (MFF UK)
  70. šachtalmo (2): Aleš , Janča
  71. tbd (5): Jakub Zíka (MFF UK), Matěj Kocián (MFF UK), Matej Lieskovský (MFF UK), Mikuláš Zelinka (MFF UK), Vojtěch Černý (MFF UK)
  72. Test (1): Matej Klement
  73. To, co zbylo (5): Honza (Masarykova Univerzita), Jirka (Masarykova Univerzita), Martin , Matěj (pracující), Vašek (pracující)
  74. Trololos (5): Alos (pracující), Belos (pracující), Jilos (pracující), Šáloska (pracující), Teloska (FF UK)
  75. Ušatým (1): Jiří Slama (MFF UK)
  76. Vrabčáci (5): Ivana Machová (pracující), Jiří Vrána (pracující), Markéta Machová (pracující na MD), Martin Mach (pracující), Miroslava Vránová (pracující)
  77. Zvířátka (5): Adam Sikora (pracující), Elif Garajová (pracující), Karolína Rezková (pracující), Miroslav Rada (pracující), Stanislav Kučera (pracující)
  78. Želé králíci (5): Aleš Červenka , Denis Podborský , Ján Bahýľ , Marie Bezděková , Peter Bezděk
  79. Žirafka (2): Anička (MFF UK), Ondra (MFF UK)
  80. žjb (5): Heňo (Fakulta informatiky MU), Honza (Fakulta informatiky MU), Martin , Saša , Vláďa
  81. Žufouni (5): Eva Žufanová (pracující), Jan-Sebastián Fabík (pracující), Martin Žufan (pracující), Petr Žufan (pracující), Zuzana Hammerová (Mateřská dovolená)

Středoškoláci

Týmů: 15, hráčů: 56

  1. abcde (5): Aino Heřmanová (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Anastasia Bredikhina (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Lenka Juranová (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Rebeka Heřmanová (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Viktorie Baštecká (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
  2. Beine Maja (4): Elen Prokešová (OpenGate), Jan Sikora (OpenGate), Lukáš Michalik (OpenGate), Vojtěch Hoffman (OpenGate)
  3. Gamáci a Zuzicka (5): Ján Chromík (Gymnázium Angely Merici), Matúš Moravec (Gymnázium Angely Merici), Ondrej Šesták (Gymnázium Angely Merici), Vladimír Štefunko (Gymnázium Angely Merici), Zuzana Reiffersová (Gymnázium Angely Merici)
  4. GAMTT (4): Matúš Sedlák (Gymnázium Angely Merici), Simona Vančová (Gymnázium Angely Merici), Sofia Bardoňová (Gymnázium Angely Merici), Tomáš Matovič (Gymnázium Angely Merici)
  5. Hiha (1): Jan Altrichter (Gymnázium Blansko, Seifertova 13)
  6. kRYCHLOMOZCI (5): Hana Chvátilová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Jan Vojta (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Leontýna Křivánková (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Markéta Cíchová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Tobiáš Neugebauer (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  7. Milošek fanclub (5): Albert Csontos (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Dmitrij Žembrovskij Novák (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Pavel Chaloupka (SOŠ Rajhrad), Stela Delínová (Gymnázium Elgartova), Zuzana Švendová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  8. Mroźíci (4): Kral Mroz , Marek , Matej , Mmmmmmmm
  9. Ňákej random tým (5): Bruno Oravec (Gymnázium Brno-Řečkovice), Jakub Matula (Gymnázium, Brno-Řečkovice), Jiří Lattenberg (Gymnázium Brno-Řečkovice), Tomáš Nastálek (Gymnázium Brno-Řečkovice), Vojtěch Jedlička (Gymnázium Brno-Řečkovice)
  10. Píštad (5): Kateřina Labská (Gymnázium Opatov), Kristýna Janečková (ZŠ), Kristýna Labská (ZŠ), Lucie Nádvorníková (Gymnázium Dr. Randy), Viktorie Urbanová (Gymnázium)
  11. Rod odvážné plísně (3): Adéla Prokopová (Gymnázium Vlašim), Barbora Červenková (Gymnázium Vlašim), Kateřina Doležalová (Gymnázium Vlašim)
  12. Šifra Mistra Leonarda (1): Lelí (Gymnázium Uherské Hradiště)
  13. Window 1 (5): Adam Knežo (Život), Adam Martoniks (Egjak), Eduar (Egjak), Jaroslav Širanec (Evanjelické Gymnázium Jána Ámosa Komenského), Rossi Richard Soták Derenkowski (Egjak)
  14. Zobcovka (3): Adam Slavata (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), David Peterka (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Petr Glozar (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  15. Zuza tým (1): Zuzana Černá (Gymnázium Litoměřická)

Vysokoškoláci

Týmů: 14, hráčů: 56

  1. aMATHéři (5): Jiří Kalvoda (MFF UK), Klára Dvořáčková (Lékařská fakulta MU), Klára Pernicová (MFF UK), Martin Richter (Přírodovědecká fakulta MU), Václav Janáček (MFF UK)
  2. Co nerozluštíme, to sežerem! (5): Hanka Řada (FJFI), Jakub Řada (MFF UK), Milada Kambová (PřF UK), Pepa Popsíšil (FIT ČVUT), Veronika Krolupperová (VŠE)
  3. Chyba úsudku (5): Blanka , Kiki (Karlova Univerzita), Lenka (Technical University of Denmark), Ríša (ETH Zurich), Standa (Karlova Univerzita)
  4. Kámo Bráško (3): Áďa Kája Žáčková (MFF UK), Martin Raška (MFF UK), Terka Kučerová (MFF UK)
  5. Krtečci (5): Matěj Bryja (Přírodovědecká fakulta MU), Ondřej Valášek (Fakulta informatiky MU), Štěpán Hřebíček (FF MU), Tomáš Kroupa (Ekonomicko - správní fakulta MU), Tomáš Nedělník (Univerzita Palackého v Olomouci)
  6. Mano Michnavský (5): Jano Richnavský (Technická Univerzita v Košiciach), Martin Masrna (Technická Univerzita v Košiciach), Martin Mihálik (Karlova Univerzita), Matúš Masrna (Karlova Univerzita), Michal Masrna (Masarykova Univerzita)
  7. Měřitelné Princezny (4): David Šosvald (MFF UK), Jan Zbíral (FSv ČVUT), Michal Töpfer (MFF UK), Tomáš Zbíral (FSv ČVUT)
  8. NEPODSTATNÍ (5): Drahomír Malota (Fakulta informatiky MU), Jakub Devát (Přírodovědecká fakulta MU), Richard Blažek (The Provost, Fellows, Foundation Scholars and the other members of Board, of the College of the Holy and Undivided Trinity of Queen Elizabeth near Dub), Vojtěch Obořil (University College Dublin), Zdeněk Pezlar (Přírodovědecká fakulta MU)
  9. Očistný koncert nepohodlných (1): Tomáš Volný (VŠCHT)
  10. TTvo (3): Boarboara (Imperial College London), Kandrejka (University of Glasgow), Kanicka (University of the Arts London)
  11. VLANa (2): Nina (FMFI UK Bratislava), Vlado (FMFI UK Bratislava)
  12. Ztráta v teru (4): Daník (MFF UK), Hedvika (MFF UK), Marťa (MFF UK), Rado (MFF UK)
  13. Σ (4): Jakub Drobný (Univerzita Komenského), Martin Martiš (FEI STU), Matúš Hladký (Univerzita Komenského), Nela Ďanovská (Přírodovědecká fakulta MU)
  14. (5): Jakub Hampl (Gymnázium Jana Palacha Mělník), Marek Maškarinec (SPŠSE Liberec), Marian Šámal (Gymnázium Jana Palacha Mělník), Matěj Volf (MFF UK), Prokop Randáček (Gymnázium F. X. Šaldy)