Statistika týmů

Podrobnou statistiku celé hry najdete na samostatné stránce.

Statistiky nemusí být zcela aktuální. Údaje pravidelně přepočítáváme.

Středoškoláci

# tým celkem bodů bonusové body záporné body
1 Kocovina po stužkováku 13690 1500 270
2 Deset hemisfér 13266 2000 210
3 Úπm 11958 500 0
4 Nekreativní lamy 10322 1000 150
5 TTvo 8444 0 0
6 Krocani na scestí 7834 500 120
7 10100010010010101111000 7466 0 300
8 Prázdna množina 6685 500 300
9 Hájkovští hoši 6505 0 180
10 RuntimeError 6403 0 60
11 Králíci 5740 500 300
12 1sg 5660 500 540
13 Tým Hrůzy 5515 0 180
14 Kód Enigmy 4912 500 120
15 Cisco Zahradníci 4847 500 240
16 Piroškovi informatici 4590 0 90
17 HoSpe 4585 0 60
18 Električky 4495 0 0
19 Centimetry 4394 0 120
20 Masala 4295 0 330
21 Hu! Hu! To je intelekt... 4208 0 420
22 Anthropoid 4142 0 240
23 Plebs 4059 500 120
24 SATANOVO DRUŽSTVO 3789 0 120
25 Halabala Permutující Permoník 3714 0 60
26 Prý ajťáci :| 3680 0 30
27 Pelualda 3576 0 120
28 Šišky 3410 0 240
29 Dragonfly 2780 0 90
30 Pro Amateurs 2647 0 90
31 AlAPEZo 1796 0 0
32 Snad za to dostanu jedničku 1777 0 30
33 Jiná dimenze 1755 0 0
34 KaPaTiK 1694 0 30
35 Sokolíci 1664 0 120
36 Fanklub Pavla Boucníka 964 0 0
37 Rada moudrých fretek 845 0 90
38 Dual-Core 760 0 90
39 La Socky 758 0 240
40 Dream Team 695 0 180
41 x2 0 0 0
42 DoGy_hafhaf 0 0 0
43 Soßenstrom 0 0 0
44 Veselé Mozečky 0 0 0
45 BLIZNY 0 0 0
46 Amity 0 0 0
47 prostě živa 0 0 0
48 SocialSloths 0 0 0
49 Speckbauch 0 0 0
50 Chrumky 0 0 0
51 Bídní Pyrimidíni 0 0 0
52 Kartoffeln 0 0 0
53 Nemám kamarády 0 0 0
54 Informatik #1 -30 0 30
55 Wii Not Fit -30 0 30

Vysokoškoláci

# tým celkem bodů bonusové body záporné body
1 Ešte sa dohodneme s Kachnou 29119 4000 390
2 KVÍK! 23816 3500 90
3 RadiZpivame 21929 2500 90
4 Laserové Veverky 20480 3000 90
5 Hrochologové 19830 2500 150
6 Cykličtí mamuti 17968 2500 180
7 Dáda Patrasová 17673 2500 270
8 Oxymoroni 17486 1500 300
9 Absolutní ovce 14982 1500 90
10 JménoNeníPriorita 13229 0 210
11 iKvetinky 12670 1500 330
12 Alea 12168 1000 210
13 Gabenův snack bar 10898 500 210
14 Dannyho parťáci 10752 500 60
15 Jablíčka v županu 10441 1000 180
16 Dojdem na pětku, zákys a dom 10418 1000 90
17 Sběratelé 10303 1000 90
18 Zapečená grupa 9524 1000 60
19 Katastrof Technik 9383 1000 150
20 Stěrači 9030 500 60
21 1318: The specified group already exists. 8446 1000 90
22 Krahujcovy špičáky 7905 500 60
23 111 7571 0 120
24 In Aenigmibus 6504 0 30
25 Kompaktní Nosorožci 6331 0 150
26 Chceme do bažin 4469 0 120
27 No chance 2777 0 60
28 Schredingeruv los 2747 0 30
29 ÄDELSTEN - Drvič na korenie 2555 0 180
30 Olen Suomessa 1927 0 30
31 Troll(ové) 1881 0 0
32 PHP for PHD 1775 0 0
33 Aperture Science 931 0 30
34 Uljanovsk SU 877 0 0
35 Joe 0 0 0
36 fat 0 0 0
37 Samorost 0 0 0
38 Spasitelé 0 0 0
39 Busy Beaver 0 0 0
40 zlobři 0 0 0
41 Karel Solo 0 0 0
42 Nebezpeční talenti 0 0 0
43 uzlix 0 0 0
44 Organizátoři 0 0 0
45 interlos -30 0 30

Ostatní

# tým celkem bodů bonusové body záporné body
1 Segmentation fault 26703 3500 270
2 Übertým 25858 3500 180
3 Pomocná škola 25751 3500 210
4 Zvířátka 25521 3500 180
5 Slepý mezi jednookými Braillem 25115 3500 120
6 Prase.old 23169 3000 210
7 Mimo a riadne 21946 3000 270
8 DuJour a spol. 21293 3000 120
9 Early birds 21130 3000 150
10 Geek Squad 19825 3000 300
11 Jahodaaa 18869 2500 270
12 nechci-uvést 18796 1500 210
13 Tykadla 18654 2500 210
14 Aplikovaní Hrošíci 18597 2000 90
15 Jeníčci 18507 2500 330
16 Divize nulou 17830 1500 150
17 Čtyřlístek 17713 1500 120
18 Bifurkační tým 17130 1500 0
19 Na výletě 17072 2000 300
20 Přizdisráči 16809 2000 540
21 Kanonický divisor 16518 2000 30
22 Maséři jako hovado 16412 1000 120
23 JADERNÝ MUP! 16319 1000 150
24 Cochtani 16063 2000 240
25 Nemorálni víťazi 16032 2000 300
26 Společně za ptáka FYKOSáka 15713 1500 210
27 megatim 15637 1500 360
28 Zlé rozhodnutie 15587 1500 180
29 selátka 15329 2000 210
30 žufouni 14924 1500 120
31 Degen a spol 14230 2000 180
32 Tak si k tomu sednem 13938 1500 90
33 NaPALM 13916 1500 180
34 Absolutno 13877 1500 210
35 Enigmafie 13818 1500 90
36 Haluškin tým 12880 1500 90
37 Lososi na sněhu 12804 1500 120
38 Blue Vision Labs 12581 1500 180
39 dušou blondínky 12426 1000 150
40 kancl 12267 1000 150
41 Vojtici 12177 1000 240
42 KajakTeam 12058 1500 30
43 Stoosum 12053 500 90
44 Žabaryba 12010 500 60
45 Šabľozubé mačky 11938 1500 60
46 Ušateam 11776 500 90
47 Dršťkový Havran MK 11537 0 60
48 Seagulls 11418 1000 120
49 Bezceler 11361 1000 90
50 Kokokel 11080 1500 0
51 Teoretická pantomima 11043 1500 60
52 Sráči 10853 1500 60
53 KOHYHB 10779 1500 180
54 ajťáci_mix 10716 1500 150
55 Lenoši 10450 1000 90
56 &netera 10370 1000 60
57 Babřik kačoty 10330 0 0
58 Knuckles z Hoštetna 10259 1000 180
59 Neřádi 9892 500 0
60 para-N-methylaminoazobenzen 9837 1500 270
61 Jeseter 9471 1000 90
62 Tweety neni kura! 9323 0 120
63 Night Wolves 9124 500 30
64 Psychokopytníci 8835 500 90
65 Brouk Pytlík 8782 1000 540
66 Andílci 8559 0 30
67 Nějak se domluvíme... 7907 500 120
68 na poslední chvíli první 7628 0 150
69 ze Brou 7597 1000 150
70 Brouk v hlavě 7532 0 120
71 Co ste vyy 7482 0 120
72 a spol. 7416 0 90
73 Krásky a zvíře 7363 1000 180
74 Jedničky a nuly 7040 500 0
75 Růžoví sloni 7019 500 0
76 Bageti 6996 500 150
77 Roztopasna Struhanka 6909 500 210
78 Spící Volové 6685 0 0
79 Sybar 6632 0 90
80 Vládcovia strachu 6463 0 60
81 sloníky 6460 0 90
82 Piliny všude okolo 6330 0 60
83 Moscow Trust 6156 1000 480
84 Dubová šiška 5639 0 0
85 Krysí smrť 5548 0 90
86 dibertové 5412 0 30
87 bonobo 4488 0 120
88 UžNejsmeBIGYnners 4409 0 90
89 Knoflík 3727 0 90
90 Berušky a Tučňáci 2775 0 90
91 Hlaváčkovi 2647 0 0
92 Příště určitě vyhraju 2634 0 0
93 Diferenciálně excitované regiony 2493 0 180
94 Rodičové 1760 0 0
95 Zrychlený TEP 1757 0 30
96 7MDsquad 1753 0 30
97 Sybir 889 0 60
98 PPP 0 0 0
99 Spanish Inquisition 0 0 0
100 pan Chodny + 0 0 0
101 Jemen! 0 0 0
102 Gumoví medvědi 0 0 0
103 ZishTrap 0 0 0
104 Klan 0 0 0
105 SUXes 0 0 0
106 Phonexia 0 0 0
107 Testosteron 0 0 0
108 Skrz 0 0 0

Seznam týmů

Středoškoláci

  1. Anthropoid: Barbora Zamazalová (Gymnázium PORG), Jakub Seidl (Gymnázium PORG), Tadeáš Vachek (Gymnázium PORG), Vojtěch Dašek (Gymnázium PORG)
  2. La Socky: Anna Kromerová (Unicorn College), Jitka Vejtasová (Unicorn College), Lucie Hrušková (Unicorn College), Markéta Nedělová (Unicorn College), Tereza Šimberová (Unicorn College)
  3. Speckbauch: Linda Supalová (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín)
  4. SATANOVO DRUŽSTVO: Adam Wagner (Gymnázium Čelákovice), Daniel Paál (Gymnázium Čelákovice), Filip Drábek (Gymnázium Čelákovice), Jan Havel (Gymnázium Čelákovice), Jaroslav Konečný (Gymnázium Čelákovice)
  5. Wii Not Fit: Adam Sova (Gymnázium Trebišovská 12), Dennis Šimko (Gymnázium Trebišovská 12), Kristian Smolko (Gymnázium Trebišovská 12)
  6. Jiná dimenze: Adam Podroužek (Gymnázium Na Pražačce), Vladimír Eck (Gymnázium Na Pražačce)
  7. Pro Amateurs: Filip Vybíhal (Vzdělávací institut INTEGRA BRNO – gymnázium, základní škola a mateřská škola, s.r.o.)
  8. Masala: František Fladung (SSPŠ), Helča Krejčí (Gymnázium Jana Nerudy), Markéta Dlohošová (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Šimon Roubal (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
  9. 1sg: Alena Mokranova (1. súkromné gymnázium v Bratislave), Andrej Zlámala (1. súkromné gymnázium v Bratislave), Michal Mokran (1. súkromné gymnázium v Bratislave), Silvia Mokranova (1. súkromné gymnázium v Bratislave), Tomas Ljutenko (1. súkromné gymnázium v Bratislave)
  10. TTvo: Andrea Pifková (GAMČA Bratislava), Anička Vu Thi (GAMČA Bratislava), Barbara Pulmannová (GAMČA Bratislava), Matej Parada (IB), Sára Kuťková (GAMČA Bratislava)
  11. Kocovina po stužkováku: Jakub Nikodem (Gymnázium Šumperk), Jaroslav Kořínek (Gymnázium Šumperk), Martin Horáček (Gymnázium Šumperk), Ondřej Motlíček (Gymnázium Šumperk), Tamara Maňáková (Gymnázium Šumperk)
  12. Električky: Gabriela Šavelová (GAMČA Bratislava), Jitka Muravská (GAMČA Bratislava), Kornélia Nemcová (GAMČA Bratislava), Tatiana Bielaková (GAMČA Bratislava), Timea Szöllősová (GAMČA Bratislava)
  13. Prý ajťáci :|: Antonín Kraut (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Daniel Vítek (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Jan Opluštil (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Mirek Slouka (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Roman Kopřiva (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice)
  14. KaPaTiK: informace o členech týmu nejsou dostupné
  15. Informatik #1: Pavel Balák (Gymnázium Velké Meziříčí)
  16. Šišky: Katarína Dančejová (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Kristián Šalata (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Marián Mráz (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Martina Podžubanová (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce)
  17. Rada moudrých fretek: Adam Lubbad (Gymnázium Jana Nerudy), Adéla Červená (Gymnázium Jana Nerudy), Noémi Šrámek (Gymnázium Jana Nerudy), Tomáš Volný (Gymnázium Jana Nerudy)
  18. Kartoffeln: Dennis Šimko (Gymnázium Trebišovská 12)
  19. Králíci: Anička (ZŠ Bezručova), Eliška (pracující), Libor (pracující), Lukáš (pracující), Mirka (pracující)
  20. SocialSloths: Josef Vlach (Střední škola informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23), Marek Kočvara (Gymnázium, třída kapitána Jaroše, Brno)
  21. Krocani na scestí: Jakub Dobrý (Gymnázium Plzeň), Lukáš Vlček (Gymnázium Plzeň), Ondřej Lomický (Gymnázium a SOŠ Plasy), Veronika Blovská (Gymnázium Plzeň), Veronika Hladíková (Gymnázium Plzeň)
  22. Soßenstrom: Filip Bobek (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín), Filip Mitan (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín), Klára Turská (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín), Linda Supalová (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín), Petra Helešicová (Gymnázium a SOŠ Nový Jičín)
  23. Hájkovští hoši: Ondřej Buček (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  24. RuntimeError: Adam Hlaváček (Gymnázium Blansko, Seifertova 13), František Nečas (Gymnázium Blansko, Seifertova 13), Pavel Růžička (Gymnázium Blansko, Seifertova 13), Petr Čípek (Gymnázium Blansko, Seifertova 13)
  25. Dream Team: Eduard Stehlík (Gymnázium Na Pražačce), Chu Duy Guang (Gymnázium Na Pražačce), Jáchym Líva (Gymnázium Na Pražačce), Josef Pochmann (Gymnázium Na Pražačce), Kryštof Nevšímal (Gymnázium Na Pražačce)
  26. Plebs: Denis Mareček (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Erik Báča (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Erik Matuška (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Marek Chalupa (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Pavel Grepl (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice)
  27. Veselé Mozečky: Nikol Rotnáglová (Gymnázium Slovanské náměstí), Petr Půček (Gymnázium Slovanské náměstí), Veronika Pilková (Gymnázium Slovanské náměstí), Veronika Trutnovská (Gymnázium Slovanské náměstí)
  28. Cisco Zahradníci: Jakub Sychra (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Jan Chaloupka (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice), Lukáš Křehula (vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a střední škola boskovice)
  29. Nemám kamarády: SexyMonster69 (Gymnázium, třída kapitána Jaroše, Brno)
  30. Dual-Core: Adam Šárek (Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace), Dominik Šolc (Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace)
  31. 10100010010010101111000: informace o členech týmu nejsou dostupné
  32. HoSpe: Jakub Semeniuk (SPŠ EIT Purkyňova, Brno), Jindřich Matuška (Gymnázium Blansko, Seifertova 13), Miroslava Skoupá (Gymnázium Blansko, Seifertova 13), Zdislava Matušková (Gymnázium Blansko, Seifertova 13)
  33. Prázdna množina: Alžbeta Hricovová (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Marek Podžuban (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Marko Pavlov (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Martin Gargalovič (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce), Miriam Balintová (Gymnázium Pavla Horova, Michalovce)
  34. x2: Mik (Život)
  35. Hu! Hu! To je intelekt...: Doda Čech (Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie), Chorz Čech (Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie), Kata Roszka (Obchodní Akademie v Českém Těšíně), Mimi Mitura (Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie), Stacho Franek (Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie)
  36. prostě živa: Živa Lysáková (Gymnázium Velké Meziříčí)
  37. Kód Enigmy: David Figar (Gymnázium Valašské Klobouky), Marie Kuželová (Gymnázium Jana Pivečky Slavičín), Miroslav Šerý (Gymnázium Valašské Klobouky), Petra Slámečková (Gymnázium Jana Pivečky Slavičín)
  38. Chrumky: Aneta Vašková (Gymnázium L. Stőckela, Bardejov), Martin Gaňo (Gymnázium L. Stőckela, Bardejov)
  39. Bídní Pyrimidíni: Andrea Prinzová (Masarykovo gymnázium Příbor), Milan Vobsílka (Masarykovo Gymnázium Vsetín), Šimon Barnat (Masarykovo gymnázium Příbor), Tereza Dubenská (Masarykovo gymnázium Příbor), Vojtěch Šrámek (Masarykovo gymnázium Příbor)
  40. Tým Hrůzy: David Roubín (Gymnázium Kadaň), Jan Hrůza (Gymnázium Kadaň), Tomáš Hlavatý (Gymnázium Kadaň), Veronika Roubínová (Gymnázium Kadaň)
  41. Deset hemisfér: Filip Hůlek (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Jakub Petr (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Nora Prokešová (První české gymnázium v Karlových Varech), Viktor Fukala (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
  42. Fanklub Pavla Boucníka: Ivana Krumlová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Olga Krumlová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Petr Zelina (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Štěpán Balážik (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Veronika Valouchová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  43. BLIZNY: Anna Slaninová (Gymnázium Brno Křenová), Monika Štulpová (Gymnázium Brno Křenová)
  44. Snad za to dostanu jedničku: Filip Nácovský (Gymnázium Dvůr Králové)
  45. Pelualda: Lukáš Kubík (Gymnásium Čelákovice)
  46. AlAPEZo: Alena Roblíčková (Gymnázium Brno-Řečkovice), Alice Milotová (Gymnázium Brno-Řečkovice), Petra Pauločáková (Gymnázium Brno-Řečkovice), Zora Strejčková (Gymnázium Brno-Řečkovice)
  47. Sokolíci: Dan Havránek (SPŠ A VOŠ technická, Sokolská 1, Brno), Jindřich Liber (SPŠ A VOŠ technická, Sokolská 1, Brno), Martin Kousal (SPŠ A VOŠ technická, Sokolská 1, Brno), Petr Bobčík (SPŠ A VOŠ technická, Sokolská 1, Brno), Renata Zemanová (SPŠ A VOŠ technická, Sokolská 1, Brno)
  48. DoGy_hafhaf: Lada Tošovská (Gymnázium Dobruška), Martin Vejvoda (Gymnázium Dobruška), Vojtěch Remeš (Gymnázium Dobruška)
  49. Dragonfly: Anna Krůtová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Eleonora Krůtová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Lenka Blahová (Gymnázium)
  50. Piroškovi informatici: Adam Zverka (Gymnázium, Párovská 1, Nitra), Andrej Zaujec (Gymnázium, Párovská 1, Nitra), Kristián Kluka (Gymnázium, Párovská 1, Nitra), Ľudovít Laca (Gymnázium, Párovská 1, Nitra), Natália Holková (Gymnázium, Párovská 1, Nitra)
  51. Amity: Iva (Gymnázium a SOŠZE Vyškov)
  52. Úπm: Anna Řechtáčková (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Antonín Baďura (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Jiří Papoušek (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Vendula Němcová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Vlastimil Blažek (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)
  53. Halabala Permutující Permoník: Radek Olšák (Mensa gymnázium)
  54. Centimetry: Barbora Drtílková (Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací), Hana Podešvová (Gymnázium, třída kapitána Jaroše, Brno), Kateřina Matulová (Biskupské gymnázium Brno), Kryštof Antonín (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
  55. Nekreativní lamy: Barbora Výborová (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Matěj Žáček (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Ondřej Svoboda (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Ronald Luc (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14), Veronika Kubíčková (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14)

Vysokoškoláci

  1. Katastrof Technik: Jakub Konečný (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT), Lada Vafková (Přírodovědecká fakulta MU), Michal Keda (Fakulta informatiky MU), Vaclav Peca (FaVU VUT), Veronika Kedova (SZŠ a VOŠZ Merhautova)
  2. 111: Kuba (VUT), Miška (VUT)
  3. Hrochologové: Dominik Smrž (MFF UK), Honza Gocník (MFF UK), Jenda Hadrava (MFF UK), Katka Zákravská (MFF UK), Ondra Mička (MFF UK)
  4. Cykličtí mamuti: Anička (MFF UK), Kuba (MFF UK), Martin (MFF UK), Mirek (MFF UK), Ondra (MFF UK)
  5. Zapečená grupa: Kikina (TU Darmstadt), Ondra (TU Darmstadt)
  6. Joe: Josef Šamánek (Fakulta informatiky MU)
  7. Stěrači: Jan Pavliš (FSI VUT), Michaela petříčková (Gymnázium Brno-Řečkovice), Michal Schorm (pracující), Ondřej hanžl (FEKT VUT), Radim burda (FSI VUT)
  8. Chceme do bažin: Iva Němcová (???), Lukáš Beran (???), Pavla Dandová (???)
  9. Dáda Patrasová: Daniel Jestřáb (VŠE), Mikuláš Zelinka (MFF UK), Petr Bělohlávek (MFF UK), Vojtěch Černý (MFF UK), Vojtěch Hudeček (MFF UK)
  10. Olen Suomessa: Antonín Češík (MFF UK)
  11. iKvetinky: Matěj Kaktus Žídek (University of Glasgow), Roman Narcis Kluvanec (University of Edinburgh), Silvia Slnečnica Nepšinská (University of St Andrews), Tereza Sedmokráska Trenčanská (Univerzita Komenského), Zuzana Ľalia Frankovská (University of Edinburgh)
  12. Oxymoroni: Adam Čepil (Gymnázium, třída kapitána Jaroše, Brno), Karolína Kuchyňová (MFF UK), Lucien Šíma (MFF UK), Martin Zahradníček (Přírodovědecká fakulta MU), Matouš Trnka (Gymnázium, třída kapitána Jaroše, Brno)
  13. Ešte sa dohodneme s Kachnou: Eduard Batmendijn (FMFI UK Bratislava), Filip Kubina (FMFI UK Bratislava), Honza Klusáček (FMFI UK Bratislava), Samuel Cibulka (FMFI UK Bratislava), Vlejd Macko (FMFI UK Bratislava)
  14. zlobři: Radim Skládaný (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT), Radim Vítek (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT), Štěpán Šváb (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT)
  15. Kompaktní Nosorožci: David Bainar (MFF UK)
  16. fat: xlat (FIT VUT)
  17. Jablíčka v županu: Jenda Studený (FEL ČVUT), Radovan Červený (FIT ČVUT), Šimon Lomič (FIT ČVUT)
  18. Nebezpeční talenti: Bronislav Pěček (VUT), Ivana Pumprlová (VUT), Monika Pumprlová (MU)
  19. Dojdem na pětku, zákys a dom: Dáša (Univerzita Karlova v Praze), Jitka (Univerzita Karlova v Praze), Miloš (Univerzita Karlova v Praze), Romča (Univerzita Karlova v Praze), Terka (Univerzita Karlova v Praze)
  20. Alea: Andrej Zrak (EUBA), Jakub Cimerman (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT), Lucia Marcineková (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT), Martin Adamec (MFF UK), Roderik Ploszek (FEI STU)
  21. Busy Beaver: Matěj (Fakulta informatiky MU)
  22. KVÍK!: Dominika (Fakulta informatiky MU), Honza (Fakulta informatiky MU), Tíman (Fakulta informatiky MU), Tinka (Fakulta informatiky MU), Tom (Fakulta informatiky MU)
  23. Spasitelé: Jiří Doležal (FEL ČVUT), Kateřina Břicháčková (PřF UK)
  24. Samorost: Julie Vohryzková , Ondřej Basler (MFF UK), Šárka Švábová , Šimon Pavlín
  25. Aperture Science: Filip (University of Ljublana), Janči (Hochschule Konstanz Technik Wirtschaft und Gestaltung), Kika (Přírodovědecká fakulta MU), Kika (Ekonomicko - správní fakulta MU)
  26. Laserové Veverky: David Vokrouhlický (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Jan Petr (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Tereza Javůrková (MFF UK), Tomáš Konečný (Gymnázium J. V. Jirsíka), Zuzana Gruberová (MFF UK)
  27. Sběratelé : Jakub Suchánek (Gymnázium Opatov), Martin Kubeša (MFF UK), Patrícia Schmidtová (MFF UK), Pavel Turinský (Gymnázium Čelákovice), Stanislav Lukeš (Gymnázium, Praha 4, Písnická 760)
  28. JménoNeníPriorita: Martin Mach (MFF UK), Meggy Calábková (MFF UK), Pali Rohár (MFF UK), Tomáš Hrbek (MFF UK), Týna Šťastná (UJEP)
  29. 1318: The specified group already exists.: Jiří Vozár (FIT VUT), Jozef Hollý (Erhvervsakademi SydVest, Sønderborg), Ľuboš Lendáč (FEI STU), Tomáš Frenzl (VŠE), Václav Jančařík (FEL ČVUT)
  30. Troll(ové): Marta (FEL ČVUT)
  31. No chance: Jakub Jankůj (Fakulta informatiky MU), Ondřej Semela (MFF UK), Tomáš Trčka (UTB ve Zlíně, aplikovaná informatika), Vladimír Povolný (Fakulta právnická ZČU v Plzni)
  32. Schredingeruv los: Jiri Kremser (pracující), Viola Kremserova (pracující)
  33. Dannyho parťáci: Danny (Fakulta informatiky MU), Ený (Právnická fakulta MU), Konsty (Fakulta informatiky MU), Marky (Fakulta informatiky MU), Tony (FSI VUT)
  34. Organizátoři: Los Karlos (MU)
  35. Absolutní ovce: Jiří Eichler (VUT), Marek Janka (VUT), Martin Hradečný (Univerzita Palackého v Olomouci), Martin Lach (VUT), Vít Škrach (Univerzita Palackého v Olomouci)
  36. In Aenigmibus: Anna Loučková (VŠCHT), Filip Oplt (Gymnázium Budějovická), Jan Dopita (Gymnázium Budějovická), Michal Štván (Gymnázium Budějovická), Ráchel Ridzoňová (Pedagogická fakulta UK)
  37. Karel Solo: Karel (MFF UK)
  38. ÄDELSTEN - Drvič na korenie: Klára Ficková (FMFI UK Bratislava), Matúš Zeleňák (FMFI UK Bratislava), Zuzana Magyarová (STU BA)
  39. Uljanovsk SU: Konstantin Vislov (Fakulta informatiky MU), Yuri Kuznetcov (Fakulta informačních technologií VUT)
  40. Krahujcovy špičáky: Luboš Bucek (HafenCity Universität Hamburg), Týna Doležalová (VŠE), Zůza Richtrová (FSv ČVUT)
  41. interlos: Oleksandr Alex Sanin (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT)
  42. Gabenův snack bar: Aleš Pernikář (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT), Jiří Kyzlink (Fakulta informačních technologií VUT), Martin Příborský (Fakulta informatiky MU), Zdeněk Biberle (Fakulta informačních technologií VUT)
  43. RadiZpivame: Jan Mikel (MFF UK), Karel Tuček (MFF UK), Lukáš Ondráček (MFF UK), Matej Lieskovský (MFF UK), Viktor Němeček (MFF UK)
  44. PHP for PHD: David Král (Mendelova Univerzita v Brně), Martin Hnátek (Mendelova Univerzita v Brně), Petr Kalas (Mendelova Univerzita v Brně)
  45. uzlix: Tomas (FEL ČVUT)

Ostatní

  1. Dršťkový Havran MK: Bety (pracující), Martin (pracující), Míša (Pro letušky)
  2. Pomocná škola: Anička (Po škole), Jirka (Po škole), Markéta (Po škole), Medvěd (Po škole), Vojta (Po škole)
  3. Vládcovia strachu: Michal (pracující), Mike (pracující), Peťo (pracující), Petr (pracující)
  4. Jeníčci: Dušan Héra Šlachta (pracující), Karel Štěrba (pracující), Martin Marwin Slezák (pracující), Robert Antonio Káldy (pracující)
  5. &netera: David (pracující), Honza (pracující), Pavel (pracující)
  6. Tak si k tomu sednem: Daniela Kuruczova (Přírodovědecká fakulta MU), Jan Böhm (Přírodovědecká fakulta MU), Lukáš Teuer (FIT VUT), Matej Antol (Fakulta informatiky MU), Tomáš Trval (pracující)
  7. Hlaváčkovi: Eva (VŠE), Hanka (FEL ČVUT), Jakub (MFF UK)
  8. Co ste vyy: Ája (.), Ikea (.), Kuba (.), Miš (.), T5 (.)
  9. Nemorálni víťazi: Alena Bachratá , Ján Hledík , Juraj Hledík , Kristína Kováčiková , Marcel Kucharík
  10. Dubová šiška: Martin (Život), Petr (škola života), Terka (Život), Zuzka (škola života)
  11. Prase.old: Alexander Slávik (MFF UK), Sam Říha (FF UK), Tom Krupka (MFF UK), Tomáš Pavlík , Tonda hanuš
  12. Aplikovaní Hrošíci: Emil Drápela (Technická univerzita v Liberci), Matej (pracující), Peter Trško (pracující), Tomáš Janoušek (pracující), Václav Štencel (pracující)
  13. Lenoši: Andrea (VŠCHT), Kristýna (pracující), Marek (pracující), Martin (pracující), Ondra (pracující)
  14. Společně za ptáka FYKOSáka: Karel Kolář (MFF UK), Michal Koutný (pracující), Miroslav Brumovský (Přírodovědecká fakulta MU), Tomáš Pikálek (FSI VUT), Veronika Dočkalová (Přírodovědecká fakulta MU)
  15. Testosteron: Testo (jiná)
  16. Knoflík: Helena Knyttlová (pracující), Karel Hebík (pracující)
  17. Seagulls: BBC (University of Amsterdam), Franta (Fakulta informačních technologií VUT), Miro (Fakulta informačních technologií VUT), Pavel (Fakulta informatiky MU), WonderWoman (Přírodovědecká fakulta MU)
  18. Night Wolves: Baša Mejzlíková (pracující), Jiří Mejzlík (pracující), Martin Kužela (pracující), Monika Svobodová (pracující), Tomáš Hula (pracující)
  19. dušou blondínky: Blondyna (pracující), Blondyna II (pracující), Jarda (Gymnazium Ostrava-Zábreh, Volgogradska 6a), Majo (FMFI UK Bratislava), Radek (Gymnazium Ostrava-Zábreh, Volgogradska 6a)
  20. Bageti: Bageta (VUT), Pomazánka (pracující), Salát (pracující), Sýr (MFF UK), Šunka (pracující)
  21. selátka: Alena Švaříčková (pracující), Gustav Galík (MU), Jan Horák (pracující), Petr Zamazal (VUT), Roman Ciprian (pracující)
  22. Bezceler: Dominika Solilová (FF UK), Lukáš Solil (Život), Martin Burian (FEL ČVUT), Veronika Niederlová (PřF UK), Zuzana Wangle (Život)
  23. ZishTrap: Another One , Fegit , Major Key , Praa , Zish
  24. megatim: Bzdušo (ETH Zurich), Halucinka , Kaja , Kamila (ETH Zurich), Rišo
  25. kancl: Lenka , Marek , Renča , Věrka , Yeti
  26. SUXes: Aleš Bláha (pracující)
  27. a spol.: Dagmar Bezděková (PřF UK), Lukáš Kadeřábek (3. LF UK), Markéta Procházková (rodičovská), Monika Čížková (rodičovská), Ota Procházka (pracující)
  28. Tykadla: Jana Vodičková (Po škole), Michal Matyska (Po škole), Petr Nepovím (Po škole), Robert Babilon (Po škole), Zdeněk Vodička (Po škole)
  29. KOHYHB: Jan Havlíček , Jana Drábová , Lukáš Turek , Martin Káldy , Tony Sakiqi
  30. Skrz: Honza (škola života), Martin (škola života)
  31. Degen a spol: Eva Hromádková (CERGE-EI), Franišek Kopřiva (CERGE-EI), Jan Kárný (MFF UK), Jiří David (FEL ČVUT), Petr Jech (zatím žádná)
  32. Přizdisráči: Marťa , Patches , Tom , Víťa
  33. Bifurkační tým: Eliška (pracující), Holi (pracující), Koty (pracující), Martin (FAV ZČU), Sarfee (pracující)
  34. Moscow Trust: Bohuslav Roztočil (pracující), Hana Valášková (pracující), Martin Veverka (pracující), Věra Fabíková (pracující)
  35. Sybir: Hana Pechova (Vysoká škola ekonomická Praha)
  36. Absolutno: Efka (FF UK), Kádlo (MFF UK), Olda , Pavel (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT), Vašek (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT)
  37. Übertým: Michal Forišek , Michal Švagerka , Monika Steinová , Peter Herman , Tatiana Tóthová
  38. sloníky: Perún (FPV UKF Nitra), Poppy (FMFI UK Bratislava), Riana (FMFI UK Bratislava), Sloník (FMFI UK Bratislava)
  39. dibertové: Buchtík (práce), Katka (soud), Kuba (rodičovská), Martin (Fakulta informatiky MU)
  40. para-N-methylaminoazobenzen: Jiří Linhart (pracující), Katka Linhartová (pracující), Lucie Slavníková (pracující), Marie Janáčková (pracující), Tomáš Janáček (pracující)
  41. Blue Vision Labs: Filip Hlasek (MFF UK), Michal Szabados (University of Turku)
  42. Zvířátka: Adam Sikora (pracující), Daniel Viktorín (pracující), Elif Garajová (MFF UK), Miroslav Rada (VŠE), Robert Wadura (pracující)
  43. Na výletě: Klára , Martin , Pavel , Roman , Zuzka
  44. ajťáci_mix: Filip Kočvara (MU), Jiří Novotňák (práce), Katka Rábová (práce), Kristýna Podloučková (práce), Tereza Podoučková (MU)
  45. Ušateam: Ester Glasová (Pedagogická fakulta UK), Jakub Elstner (Česká zemědělská univerzita Praha), Jiří Sláma (MFF UK), Petr Glas (MFF UK), Václav Votípka (FAV ZČU)
  46. Divize nulou: Jindra Helcl (MFF UK), Jindřich Libovický (MFF UK), Martina Mrkvičková (MU), Rudolf Rosa (MFF UK), Vendula Rosová (pracující)
  47. Phonexia: Michal Hrabí (pracující), Michal Král (pracující), Vojtěch Erben (pracující)
  48. Geek Squad: Antonín Drdácký (Gymnázium Jana Keplera, Praha), Jan Vojtesek (FIT ČVUT), Matej Hlavacek (FIT ČVUT), Ondrej Majer (FIT ČVUT), Petr Dlouhy
  49. Rodičové: Mára "Řežba" Řeháček (Fiktivní škola), Ondra "Hedvigog" Zika (FIT ČVUT), Ondra "Samprow" Šťastný (FIT ČVUT), Tomáš "Tvrzák" Tvrz (FIT ČVUT), Vendy Szlauerová (FTVS UK)
  50. Brouk Pytlík: Jakub Linhart (pracující), Marek Černocký (pracující), Míla Halamíčková (pracující), Pavel Otoupalík (pracující), Pavla Malá (pracující)
  51. žufouni: Eva Žufanová (pracující), Martin Žufan (pracující), Michal Malčík (Přírodovědecká fakulta MU), Petr Žufan (Fakulta informačních technologií VUT), Zuzana Žufanová (Přírodovědecká fakulta MU)
  52. Piliny všude okolo: Blanka Kekulová (Život), Jaromír Kekule (Život)
  53. UžNejsmeBIGYnners: Anetta Sternwaldová (MFF UK), David Pavel (FIT ČVUT), Kateřina Medková (FJFI), Ludmila Šímová (pracující), Lukáš Pavel (UHK)
  54. Jahodaaa: Ján Hozza , Michal Anderle , Petra Hozzová
  55. Nějak se domluvíme...: Gilles (práce), Honza (práce), Kája (práce), Matěj (práce), Týna (práce)
  56. Andílci: Honza (FEL ČVUT), Jana , Miska
  57. Jemen!: Aleš Procházka (???), Katka Jégrová , Petr Viktorin (???), Vít Procházka (???)
  58. Haluškin tým: Anka Dresslerová (FMFI UK Bratislava), Jiřík Pařízek , Julka Miškovičová (FMFI UK Bratislava), Katka Hajdinová (STU BA), Viktor Kompiš
  59. PPP: Jakub Kotula (pracující), Martin Juřen (pracující), Martina Jindřišková (pracující)
  60. Vojtici: Jaromír Vaňhara (jiná), Jiří Petřek (MS Bohunovice), Martin Prchlík (jiná), Ondřej Valášek (Gymnázium, Brno-Řečkovice), Petr Valášek (Česká MŠ Ropice)
  61. Jeseter: Lukáš Veselý , Ondřej Veselý , Robert Šefr , Sarah Komasová , Tomáš Kopeček
  62. Spící Volové: Honza Vereščák (pracující), Karel Martišek (pracující), Lipča Fojt (pracující), Míša Martišková (pracující), Míša Svobodová (pracující)
  63. Teoretická pantomima: Jirka (pracující), Michal (pracující), Michal Přibyl (pracující), Pavel (pracující), Věšák (FIT ČVUT)
  64. Klan: Máta (Gymnázium Jana Nerudy)
  65. Cochtani: B-Dog (pracující), Dzej Ar (VUT), Lukasenko (pracující), Matej (pracující), Zuzka (pracující)
  66. Neřádi: Aleš Kollátor (pracující), Jitka Drábková (pracující), Pavel Trnavský (pracující), Pavel Vitvar (pracující), Sabrina Freyová (pracující)
  67. DuJour a spol.: Anicka Sramkova (pracující), Katka Bohmova (ETH Zurich), Michal Frankie Hanula (pracující), Petr Xof Skovron (pracující), Rasto Sramek (pracující)
  68. Babřik kačoty: Jirka Balej (jiná), Kateřina Hobzová (jiná), Petr Gregor (jiná), Roman Valenta (jiná), Tomáš Krejčí (jiná)
  69. Lososi na sněhu: Jan Kadlec (Fakulta informačních technologií VUT), Jiří Zajíc (Fakulta informačních technologií VUT), Lucka Palíkova (Ekonomicko - správní fakulta MU), Martin Tesař (Fakulta informatiky MU), Pavlína Zajícová (Ekonomicko - správní fakulta MU)
  70. Sráči: Honza Javorek (pracující), Martin Filo (pracující), Michal Penčikov (pracující), Milan Florian (pracující), Zuzana Švarcová (pracující)
  71. Knuckles z Hoštetna: Hanka (rodičovská), Kubo (ŠPMNDaG), Miloš (pracující), Peťka (pracující), Žužu (pracující)
  72. Segmentation fault: Dalibor Šmíd (pracující), Jan Pomikálek (pracující), Martina Pomikálková (pracující), Michal Bulant (pracující), Yenya Kasprzak (pracující)
  73. Čtyřlístek: Bobík Jířa (pracující), Fifinka Zůza (pracující), Myšpulín Tom (pracující), Pinďa Marťas (pracující), Zádrhel Aleš (pracující)
  74. Early birds: Helča Kubátová (pracující), Lucka Klimošová (pracující), Marek Basovník (pracující), Mirek Klimoš (pracující), Standa Basovník (pracující)
  75. Berušky a Tučňáci: Ester Pučálková (FF MU), Josef Beneš (Po škole), Kamila Nováčková (Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna), Pavel Zvonař (Fakulta informatiky MU), Tereza Mikelová (OA, SOŠK a VOŠ, Brno)
  76. ze Brou: Jan (MFF UK), Naty (pracující), Tomáš (pracující)
  77. Maséři jako hovado: David Věčorek (pracující), Filip Valášek (FEKT VUT), Peter Novák (pracující), Radek Fiľakovský (pracující)
  78. KajakTeam: Marek Kaleta (pracující), Martin Hašek (pracující), Romana Ševčíková (pracující)
  79. Stoosum: Juraj Kováčik (pracující), Marcel Skalický (pracující), Michal Holčík (pracující), Peter Šlosár (pracující), Václav Klikar (pracující)
  80. 7MDsquad: Kykina (VŠB, Ostrava), Soptik (VŠB, Ostrava)
  81. Tweety neni kura!: Andrea (škola života), Dávid (škola života), Martina (škola života), Peter (škola života)
  82. Enigmafie: Jakub Hájek (FSv ČVUT), Jan Homolka (FSV UK), Jitka Vágnerová (FSv ČVUT), Martin Patera (pracující), Tomáš Kračmar (pracující)
  83. Příště určitě vyhraju: Nic nevzdávám (Bradavice)
  84. Zlé rozhodnutie: Pavel Francírek (MU), Radka Penčevová (MU), Tomáš Hebelka , Tomáš Szataniszlo (pracující), Tomáš Zábojník (pracující)
  85. Mimo a riadne: Anino Belan (ŠPMNDaG), Basha Kováčová (Cambridge), Miška Belanová (FF MU), Paulína Smolárová (ŠPMNDaG), Tomi Belan (pracující)
  86. Kanonický divisor: Jaroslav Líbal (pracující), Karel Vácha (pracující), Petr Vácha (pracující), Zuzana Líbalová (FZS ZČU)
  87. Sybar: Mira Vomela (pracující), Míša Rýznarová (pracující), Ondra Svák (pracující), Tom Dvorský (pracující), Tom Přibyl (pracující)
  88. Kokokel: Ondřej Bouda (pracující), Petr Velan (pracující)
  89. Slepý mezi jednookými Braillem: David Klaška (Fakulta informatiky MU), Hana Svozilová (Přírodovědecká fakulta MU), Jan Čejka (Fakulta informatiky MU), Jaromír Kala (pracující), Tomáš Lamser (Fakulta informatiky MU)
  90. pan Chodny +: Lair (pracující), Opoč (pracující)
  91. Psychokopytníci: Adel , Hlína , Honza , Léňa , Ondra
  92. Zrychlený TEP: a spol , Eva , Jarda , Petr , Tomáš
  93. na poslední chvíli první: Jarek (Fakulta informačních technologií VUT), Kuba (Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT), Martin (práce), Verča (Fakulta stavební VUT), Vojta (práce)
  94. Šabľozubé mačky: Allie (pracující), Morgoth (pracující)
  95. Diferenciálně excitované regiony: Eva Janoušková (pracující), Kamil Ševeček (pracující), Lenka Rajmontová (Gymnázium, PSJG Hradec Králové), Ondřej Janošík (pracující), Zdeněk Hřebíček (pracující)
  96. bonobo: Jaroslav Krbec (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT), Kristýna Závodníková , Sofie Závodníková
  97. Žabaryba: Dada (FMFI UK Bratislava), Emil (pracující), Marek (pracující), Peťo (FMFI UK Bratislava), Zajo (FMFI UK Bratislava)
  98. NaPALM: Alena Krumlová (???), Laďa Chmelař (???), Markéta Matulová (???), Pavel Matula (???), Petr Matula (???)
  99. Krásky a zvíře: Krzysztof Mitura (pracující), Marek Lakota (pracující), Marian Kałuża (pracující), Władek Byrtus (pracující)
  100. JADERNÝ MUP!: Kodyn (Fakulta informatiky MU), Ondra (pracující), Pája (pracující na MD), Pavel (Přírodovědecká fakulta MU), Ricc (pracující)
  101. Gumoví medvědi: Zuzka (Mendelova Univerzita v Brně)
  102. Roztopasna Struhanka: Andrej (Právnická fakulta UK), Evka (Právnická fakulta UK), Juraj (FPV UKF Nitra)
  103. Brouk v hlavě: Aleš Hladílek (pracující), Eva Hladílková (pracující na MD), Petr Otoupalík (pracující), Tom Zavadil (pracující), Vláďa Tomáš (pracující)
  104. nechci-uvést: Hanka (Jiná2), matejcik (sdfsdfsdfsdfsdfsdf), michelle (Doplníme), Míla (Přírodovědecká fakulta UP), Pepa (???)
  105. Krysí smrť: Dita (pracující), Petr (FD ČVUT), Tomáš (pracující), Zbyněk (FIT VUT)
  106. Jedničky a nuly: Lucka N. (pracující), Marketa š. (rodičovská), Michal B. (pracující), Petr Č. (pracující)
  107. Spanish Inquisition: Daniel (pracující), Matej (pracující), Miro (pracující), Ondro (pracující), Tomas (pracující)
  108. Růžoví sloni: Daniel Remiš , Kamila Hanetšlégrová , Michael Krmíček , Zuzana Weberová (FS ČVUT)